10 dôvodov, prečo si vybrať Imrex

Realizácia všetkých druhov plochých striech

Zrealizujeme pre vás rekonštrukcie všetkých typov plochých striech, nových striech, izolácie spodnej stavby aj klampiarske práce.

Ponuky zadarmo

Posúdenie stavu, návrh riešenia, kalkulácia, technické a cenové varianty. To všetko pre vás pripravíme celkom zadarmo.

Zľava za termín

Občas máme príliš veľa práce. Ak si na nás ale počkáte, kým budeme mať voľnejšie, dáme vám za vašu trpezlivosť zľavu. 

Strechy na splátky

Vzhľadom k finančnej náročnosti realizovanej investície ponúkame možnosť určitú časť ceny uhradiť v splátkach. Za 0% navýšenie ponúkame možnosť odloženej splatnosti zákazky do konca jedného roka. Za navýšenie o 3-5% ponúkame možnosť odložiť si splatnosť zákazky o viac ako jeden rok.

Záruka 10 rokov

Na všetky novostavby a rekonštrukcie poskytujeme záruku až 10 rokov. Ak sa náhodou vyskytne porucha, s opravou začneme do 3 dní.

Životnosť izolácii 25 až 35 rokov

Používame iba kvalitné materiály, ktoré majú dlhú životnosť. Nová strecha od nás vám teda vydrží nasledujúcich 25 až 35 rokov.

Výborné technologické vybavenie

Máme rozsiahly strojový park a všetko potrebné náradie na montáž hydroizolačných a tepelnoizolačných vrstiev. Nezáleží na tom, čí ide o modifikované asfaltové pásy, fólie, alebo tepelnú izoláciu, zvládneme všetko. Už sme to predsa robili, a nie raz.

Stovky referencií

Na trhu sme od roku 1995 a v súčasnosti ročne zrealizujeme viac ako 100 000 m2 izolácií. Od nášho vzniku sme už stihli zrekonštruovať strechy o celkovej výmere 1 000 000 m2.

Kontrola kvality

Vedieť zaručiť kvalitu nás naučili roky práce. Čas výstavby dodržiavame vďaka nášmu školenému a odbornému stavebnému dozoru, a tiež vďaka kvalifikovaným zamestnancom. Používame iba certifikované materiály, vďaka čomu sa minimalizujú chyby. Samozrejmosťou je aj spolupráca so stavebným dohľadom investora stavby.

Špičkový tým odborníkov

Naši zamestnanci sa pravidelne školia u nás aj v zahraničí. Nadobudnuté nové poznatky potom uplatňujú pri každej ďalšej realizácii.

 

Presvedčili sme vás? Ozvite sa nám, sme tu denne k vašim službám.